למה אנחנו מאמינים שעמותות הן הדרך

הייתי מתחיל מכמה מילים כלליות על כמה שעמותות זה דבר נפלא ועל הפוטנציאל האדיר שיש להן לשפר את העולם ולעזור לפתור חלק מהבעיות הגדולות והמשמעותיות ביותר. זה חשוב שייקחו את השאלה של אימפקט ברצינות, ומדידה זה מאוד חשוב (כתבנו בטיוטה של המדריך למה הערכת אימפקט זה סופר חשוב לעמותות).
 
* אלטרואיזם אפקטיבי נותן לאינדיבידואלים וארגונים סט כלים למדוד ולהגדיל את האימפקט שלהם. 
 
* [כאשר נסיים לכתוב את מדריך הערכת אימפקט, קישור אליו.]
 
* למי שמעוניין להקים עמותה חדשה או לשפר עמותה קיימת, אנחנו מאוד ממליצים לבדוק את charity entrepreneurship.
 
* אנחנו עוזרים לעמותות להעריך את האפקטיביות שלהן (קישור לדף באתרוממליצים לתורמים על עמותות אפקטיביות.
 
* אם עמותה רוצה להעזר בנו על מנת להתייעץ לגבי מדדית אימפקט או דרכים להגדיל את האפקטיביות שלה, מאוד נשמח שיפנו אלינו בטופס הזה או במייל.
 
אולי למור, תום או גידי יהיו רעיונות לעוד נושאים שכדאי להתייחס אליהם בדף.

דוחות אימפקט

כדי לזהות הזדמנויות תרומה מבטיחות במיוחד ולהמליץ עליהן לתורמים ישראלים המעוניינים לתרום לעמותות עם אפקטיביות מוכחת, אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם עמותות ישראליות ומבצעים מחקרי עלות-תועלת (cost-effectiveness) לגבי הפעילות שלהן.

נכון למועד כתיבת שורות אלה, הצלחנו להגיע לשיתוף פעולה מספק ולהשלים את מחקר הערכת האימפקט של עמותה ישראלית אחת: עמותת אנימלס. חשוב לציין שעצם היכולת שלנו לספק ראיות חזקות לאפקטיביות של אנימלס מעידה מאוד לטובה על העמותה ועל ההתנהלות הכללית שלה.

מסתכלים קדימה

אנחנו מקווים שבעקבות פרסום הדוח על הפעילות של אנימלס עמותות נוספות יפנו אלינו כדי לשתף פעולה ויצטרפו למהפכת השקיפות הפילנתרופית שאנחנו מנסים לחולל בארץ.

אם אתם מנהלים או עובדים בעמותה ישראלית – פנו אלינו דרך הטופס שבכפתור כאן למטה, נשמח לשוחח איתכם. 
בנוסף, אם אתם מכירים עמותה שיכולה להיות מעוניינת במחקר אימפקט מעמיק על העשייה שלה, נשמח שתמליצו לנו עליה דרך אותו הטופס.