מה היא תוכנית ההתמחות

חשוב לך לעשות אימפקט? מטרתה של תוכנית ההתמחות שלנו היא לאפשר לך ללמוד איך תוכל/י להשפיע לטובה על העולם – החל מתכנון מסלול קריירה בעל פוטנציאל לעשיית אימפקט והכוונה למחקר שיתרום למדע ולאנושות, ועד לחיבור עם הזדמנויות התנדבות בארגונים אפקטיביים והיכרות עם עמותות שהוכחו כבעלות אימפקט אמיתי.

התכנית מורכבת ממפגשים שבועיים שיתקיימו בימי שני בין השעות 18:00-20:00, כאשר בכל מפגש תקיימו דיון מעמיק ומאתגר על סוגיות שונות, כמו האם יש לנו מחוייבות מוסרית לעזור לאנשים במדינות עניות כמו קונגו ובנגלדש, איך אפשר למזער סבל של בעלי חיים והאם זה חשוב, ומה הם הפתרונות שיאפשרו לנו להגן על הפוטנציאל האנושי של הדורות הבאים.

בנוסף לדיונים, המפגשים יכללו גם הרצאות ממומחים ופעילים ותיקים בקהילת אלטרואיזם אפקטיבי ישראל שמשקיעים משאבים משמעותיים בעשיית טוב, וגם מתן כלים קונקרטיים להערכת אימפקט. בנוסף, התכנית כוללת גם הקמת פרוייקט חברתי ומדידת האימפקט שלו.

 

בוגרים/ות מספרים/ות

שירז אריאלי

היה ממש כיף, הכרתי את דניאל והיא החברה הכי טובה שלי עכשיו ואנחנו מתכננות לתרום מיליונים למדינות מתפתחות

דניאל שכטר

היה סבבה, אבל עכשיו יש לי מלא עבודה וזו שמשמאל בטוחה שאני הולכת לתרום איתה מלא כסף - כפרה יש לי 6 כלבי אומנה בשבוע אין לי שקל לתרום

סלע נבו

אני אחראי לבלאגן הזה. סורי.

בואו להכיר

איך מגישים מועמדות לתוכנית

התוכנית פתוחה לקהל הסטודנטים והסטודנטיות של אוניברסיטת תל אביב והאוניברסיטה העברית. בכל אוניברסיטה, יתקבלו כ-10 משתתפים ומשתתפות שיבחנו בשלב ראשון על בסיס טופס הגשת המועמדות, ובשלב השני על בסיס ראיון אישי אותו יקיימו מנהלי ומנהלות התוכנית עם המועמדות והמועמדים החזקים ביותר.