טכנולוגיה מוכוונת אימפקט: מקרה בוחן

יום חמישי ה-29/09/2022 בשעה 19:30 / מגדל עזריאלי שרונה, קומה 43, מנחם בגין 121, תל אביב

חשבת להקים סטארט אפ וגם לעשות טוב? חיפשת את האימפקט החברתי לצד ההצלחה?
חשוב לך להעריך את האימפקט של רעיונות למיזמים חברתיים שונים ולבנות אותם באופן שימקסם את האימפקט שלהם?
אנחנו רוצים לעזור!
במפגש השלישי של קהילת Effective Impact Entrepreneurship, ביום חמישי, 29.9, אנחנו מארחים את סלע נבו, ראש הוועד המנהל של אלטרואיזם אפקטיבי ישראל ומוביל את מאמצי חיזוי השטפונות של גוגל במדינות מתפתחות להרצאה בנושא: טכנולוגיה מוכוונת אימפקט: מקרה בוחן, ואחריה נתכנס לקבוצות דיון על ההרצאה ועל אתגרים בהקמת מיזמים חברתיים.

 

על המרצה

סלע מנהל את קבוצת Karmel בגוגל, המונה מעל 50 אישה ואיש, ועוסקת בשבעה פרויקטים חברתיים מוכווני אפקטיביות ומבוססי Machine Learning. בין הפרויקטים ניתן למנות את מאמצי חיזוי השטפונות של גוגל במדינות מתפתחות, צמצום פליטת גזי חממה שמקורם בכלי רכב, מיפוי הסביבה הבנויה באפריקה ועוד. בנוסף, סלע מלמד אתיקה מעשית ואבטחת מידע באוניברסיטת תל אביב, ומייעץ לקרן הון סיכון על השקעה בסטארטאפים המקדמים את ה-SDGs של האו"ם.

 

על האירוע

האירוע יתחיל בהרצאה מסקרנת על יזמות חברתית אפקטיבית, בה סלע יספר לנו על המסלול שהוא עבר בדרך לפרויקט חיזוי השטפונות שהוא מוביל בגוגל, תוך דגש על הלבטים שבדרך, הלקחים שנלמדו ועצות ליזמיות וליזמים בתחילת הדרך.
בחלק השני של האירוע נדון בקבוצות באתגרים הקיימים של חברות וחברי הקהילה ביזמות אפקטיבית בתחומים השונים.

קהילת Effective Impact Entrepreneurship היא קהילה חדשה שנוסדה במסגרת אלטרואיזם אפקטיבי ישראל, ונועדה לסייע ליזמות וליזמים חברתיים בישראל להגדיל את האימפקט שלהם.

לדף האירוע בפייסבוק

דילוג לתוכן