משרה חדשה: מנהל/ת לפרויקט פרס העמותה האפקטיבית

פרס העמותה האפקטיבית הוא אחד מפרויקטי הדגל של קהילת אלטרואיזם אפקטיבי בארץ לשנתיים הקרובות. מטרת הפרויקט הוא לתמרץ עמותות ישראליות לבצע מדידה והערכה של האימפקט החברתי שלהן, על ידי מתן פרס לעמותות שיוכיחו אפקטיביות גבוהה ביחס לעמותות אחרות הפועלות באותו תחום עשייה. לרקע נוסף, מומלץ לקרוא את הפוסט שפרסמנו ב-EA Forum.

בזכות מימון משמעותי שקיבלנו לאחרונה, אנחנו פועלים כדי להעלות את קצב ההתקדמות של הפרויקט. במצב הנוכחי, הפרויקט אינו מתקדם בקצב גבוה מספיק – בעיקר בשל מחסור בניהול. בזכות התרומה שקיבלנו, יש לנו עתה יכולת לשלם לחבר/ת קהילה שינהלו את הפרויקט.

מה התפקיד כולל?

התפקיד צפוי לכלול בעיקרו עבודה הקשורה לניהול הפרויקט (בפרט, לסנכרן בין חברות וחברי קהילה ולוודא שהם עומדים במשימות שלהם) וכן עבודה רבה מול גורמים מחוץ לקהילה, כמו ניהול קשרים עם תורמים פוטנציאלים שיאפשרו לנו להגדיל את הפרס מעבר למה שהמימון הנוכחי מאפשר.  

בהמשך הדרך, כשהפרויקט כבר יצא לדרך, יהיה צורך לנהל קשרים שוטפים עם העמותות שישתתפו בפרויקט, וכן לנהל קמפיין שיווקי במטרה לייצר מודעות לגבי הפרס, גם בקרב עמותות וגם בקרב תורמים ותורמות. כמו כן, ניהול הפרויקט יכלול ניהול של צוות המתנדבים שילווה את העמותות המשתתפות במדידת האימפקט שלהן. 

יתכן בהמשך יתווספו תחומי אחריות נוספים למנהל/ת הפרוייקט, בהתאם לצרכים המשתנים.

דרישות התפקיד

  • הכרות עם אלטרואיזם אפקטיבי וחיבור לערכים של התנועה
  • רצון לעזור לשינוי תרבות הפילנתרופיה בארץ, כך שתהיה יותר מבוססת ראיות ונתוני קוסט-אפקטיביות
  • יכולת ניהול וארגון
  • יכולת ליצור קשרים מול  גורמים רבים במקביל
  • עצמאות

כמות עבודה ושכר

הפרויקט מתוכנן לרוץ בשנה-שנתיים הקרובות, ועל כן נדרשת מוכנות עקרונית לעבוד לזמן ממושך. כמו כן יכול מאוד להיות שכמות העבודה תשתנה לאורך השלבים השונים של הפרויקט. אנחנו צופים שיהיה צורך בסדר גודל של 20-40% משרה (כתלות גם בזמינות וההעדפות של המועמד/ת). בתור התחלה נכוון ל-25% משרה, עם משכורת של כ-2,000 ש"ח בחודש במתכונת פרילנס (במידת הצורך, תישקל אפשרות של העסקה ישירה). כמובן שבמידה ואחוזי המשרה יגדלו או יקטנו, המשכורת תשתנה בהתאם.