השתמשו בקריירה שלכם כדי לעשות טוב

חלק משמעותי מהזמן והאנרגיה של כל אחד ואחת מאיתנו מושקע בקריירה שלנו, לכן אם אנחנו רוצים למקסם את האימפקט שנעשה על העולם – דווקא הקריירה היא המקום להתחיל ממנו, ובייחוד בתחילת הדרך המקצועית שלנו. ברוב המקרים, בחירה בקריירה בעלת השפעה חיובית על העולם תאפשר לכם לעשות הרבה יותר טוב מאשר תרומה כספית קבועה או התנדבות מעשית שלא מנצלת את היכולות המקצועיות שלכם.

אבל לבנות קריירה בעלת אימפקט חברתי לגמרי לבד – זו משימה מאתגרת. יעוץ שמטרתו לעזור לכם לבנות קריירה בעלת אימפקט יאפשר לכם למצוא את הקריירה שמתאימה לכם מהר יותר, ולכן גם יכול לעזור לכם להשפיע יותר וגם לחסוך הרבה זמן יקר.      

עוזרים לכם לבנות קריירה בעלת אימפקט

אנחנו מציעים יעוץ קריירה ללא תשלום שמטרתו לעזור לכם למצוא קריירה שתאפשר לכם להיות חלק מהפתרון לבעיות העומדות בפני האנושות, ובמקביל, להתפתח ברמה האישית, לממש את הפוטנציאל שלכם ולחוות סיפוק עצמי.

מלאו את טופס הייעוץ, הצוות שלנו יעבור על הטופס, וניצור עמכם קשר בהקדם האפשרי. 

למדו איך לבחור את תחום העשייה שלכם

כשבונים קריירה בעלת אימפקט גבוה, יש כמה שיקולים שונים שכדאי להתחשב בהם. הכירו את מתודולוגיית ה-ITN ולמדו מה הם השיקולים החשובים ביותר בבחירת תחום העשייה שבו תפעלו.

קראו איך בוחרים קריירה אפקטיבית

בין אם אתם לא בטוחים שיעוץ הוא מה שמתאים לכם ובין אם אתם רוצים ללמוד על קריירות אפקטיביות באופן עצמאי, יש המון חומרי קריאה מעולים על הנושא – והפוסט הבא הוא המקום הנכון להתחיל ממנו.

מצאו הזדמנויות קריירה בלוח המשרות שלנו

בלוח המשרות של אלטרואיזם אפקטיבי ישראל, תוכלו למצוא משרות אפקטיביות שיאפשרו לכם לעשות אימפקט ובמקביל גם לרכוש יכולות וניסיון בעלי ערך שיסייעו לכם לעשות עוד יותר אימפקט בהמשך הקריירה שלכם.